Dell Pro Max Tower T2 FCT2250/500W/TPM/U7-265/32GB/1TB SSD/Nvidia RTX…
Dell Pro Max Tower T2 FCT2250/500W/TPM/U7-265/32GB/1TB SSD/Nvidia RTX… Technické parametre Procesor: Intel Core™ Ultra 7 265 (20 cores, až 5.3 GHz, 65 W) Pamäť: 32GB (2x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 4…
Specifikacia Dell Pro Max Tower T2 FCT2250/500W/TPM/U7-265/32GB/1TB SSD/Nvidia RTX…
Technické parametre Procesor: Intel Core™ Ultra 7 265 (20 cores, až 5.3 GHz, 65 W) Pamäť: 32GB (2x 16GB) [DDR5, 5600 MHz, 4 sloty UDIMM, maximálna konfigurácia 128 GB] Operačný systém: Win 11 PRO Kapacita disku: 1TB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready Grafická karta: NVIDIA RTX™ 2000 ADA, 16 GB GDDR6, 4 mDP to DP adaptéry Pripojenie: No Wireless LAN Card (no WiFi enablement) Farba: Čierna Zdroj: 500 W (80 Plus Platinum) PSU (with system fan), TPM Výbava a príslušenstvo Klávesnica: Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Czech/ Slovak (QWERTZ) - Black Myš: Dell Optical Mouse-MS116 - Black vPro: Áno Mechanika Nie Konektivita Vpredu: 1x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port 1x USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare 1x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port 1x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare 1x Global headset jack 1x SD 7.0 Express-card slot Vzadu: 2x USB 2.0 (480Mbps) porty so SmartPower 2x USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports 1x USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port 1x RJ45 (1GbE ) Ethernet port 2x DisplayPort 1.4a HBR3 ports 1x Optional port (TBT4 (40Gbps) + USB-C (10Gbps) dáta, DP alt-mode Type-C (10Gbps), HDMI 2.1, DP 2.1, 5Gbe LAN, 2x USB-A 3.2 (10Gbps), VGA, 5GbE Sloty 3x SATA 3.5-inch HDD 1x SATA 3.0 slot pre slimline optical drive (DVD/RW) 2x M.2 2230/2280 PCIe Gen4 slots 1x M.2 2230/2280 PCIe Gen5 slot 1x PEG full-height Gen5 PCIe x16 slot 1x full-height, half-length Gen3 x4 PCIe closed-end slot 1x full-height, full-length Gen4 x4 PCIe open-end slot 1x full-height, full-length Gen3 x4 PCIe open-end slot Rozmery: Výška: 387,00 mm, Šírka: 187,70 mm, Hĺbka: 438,00 mm Hmotnosť: od: 9,70 - 20,40 kg 3 ProSupport Next Business Day On-Site Service – do druhého pracovného dňa na stránky výrobcu: